Kontakty

TELEFON: Jsem si vědom toho, že zvláště když jste žádáni o příspěvky, nevypadá cokoliv zrovna důveryhodně, pokud na danou osobu, či organizaci neexistuje pořádný pevný kontakt a reference. Zatím jsem ale na vše sám* a není v mých silách vyvíjet tuto aplikaci, starat se o to, aby se o ní lidé dozvěděli, komunikovat s potenciálními spojenci a ještě odpovídat všem na telefonáty. Proto vás prosím, pokud máte něco, co má hlavu a patu a co cítíte, že se mnou potřebujete probrat po telefonu, nebo dokonce osobně, ozvěte se mi na můj email marek (zavináč) vladnu.cz, vysvětlete o co jde a já vám své telefonní číslo pošlu.

Něco málo o mě je níže.

Všechny vás ostatní prosím buď napište zprávu na naší Facebookové stránce facebook.com/Vladnu.cz, na Twitteru zde twitter.com/VladnuCZ a nebo pište na jednu z níže uvedených emailových adres:

Sponzoři: sponzor (zavináč) vladnu.cz
Občané: obcan (zavináč) vladnu.cz
Problémy s Vládnu.cz: system (zavináč) vladnu.cz

* Výzva

Uvítám všechny, kdo by se jakkoliv chtěli zapojit a pomoci mi - tedy nám všem - s tímto celým systémem a hnutím. Prosím kontaktujte mě. Já nemám žádné politické ambice a pokud možno nechci být ani tváří našeho hnutí. Já jen dělám, co cítím, že je pro nás důležité. Tak třeba se mezi vámi najde někdo, kdo smýšlí upřímě a nesobecky jako já, chtěl by opravdu pomoci všem lidem a měl odhodlání se do toho se mnou společně pustit. Čím více nezkažených, pevných lidí se zapojí, tím lépe.

Něco o mně

Jsem normální inteligentní člověk, kterému se už dlouho špatně kouká na to, kam (naše) politika a potažmo celý svět spěje. A protože mluvit o věcech je určitě dobré, ale ještě lepší je, pokud jsme nespokojení, pokusit se s daným stavem něco udělat, tak jsem dlouho přemýšlel, co bych mohl já. Až mě nakonec došlo, že s tím něco udělat určitě lze a že na to zdaleka nemusím být sám, neb nás je jen v této republice přes 7 milionů. Jen se mi prostě jednoho dne spojilo několik věcí, co znám a najednou se zásadní změna zdála velice reálná. A čekat na někoho jiného, kdo by to "za mě" udělal by taky mohlo znamenat, že všichni skončíme špatně. Někdo to musí začít. A já vím, že každá myšlenka, každé hnutí začíná vždy jediným člověkem. Tak je to asi na mně.

Jsem současným povoláním analysta-programátor a tak i mám schopnosti implementovat tu technickou část. Ovšem nemohu tomu zdarma věnovat roky svého života. Už teď jsem si zadělal na menší existenční problém, ale myslím, že co dělám by mohlo být hodně důležité pro všechny.

Už dlouhá léta žiji v Austrálii, neb opravdu nenávidím jen jednu jedinou věc na světě a tou je, když je mi zima :). Do Čech jezdím každý rok na celé léto, tedy cca 4 měsíce v roce. Já vím, je to "zvláštní", že právě člověk, který tu většinu času ani nežije "se tak stará". Taky mi to přijde poněkud vtipný, ale třeba je to pávě ten odstup. Nebo třeba je to ta zkušennost, že i jinde ve světě to nespěje s "demokracií" v její současné podobě do dobrých konců. Nevím. Každopádně ČR je pořád a vždy zůstane mým domovem a vlastí a proto bych ji rád viděl vzkvétat, nejen ekonomicky, ale i lidsky.

Myslím, že všichni, kdo mě dobře znají by řekli, že jsem člověk, který si zákládá na férovosti a na tom, že nikdy a nikomu nelže. Ani jsem nikdy před nikým nic neskrýval až nade mnou rodiče už od malička v tomhle kroutili hlavou. Já si ale osobně myslím, že jsme si všichni tak podobní, že většině z nás se přihodili v životě téměř stejné věci a já se za žádnou z nich v tom svém životě nestydím. Alespoň ne tak, abych měl pocit, že to musím přede všemi ukrýt. Nějaké menší boty v životě jsem, jako každý, určitě udělal a nedělá mi problém za ně vzít plnou zodpovědnost.

Další maličkosti? Moc rád cetuju, a to hlavě do míst, kam turisté normálně nejezdí. Trocha adrenalinu a fyzické námahy neuškodí. Sport radeji dělám, než na něj koukám. Myslím, že zdraví a pohoda jsou mnohem důležitější než peníze a stres.

Rád opdovím i na dotazy přímo na mně, pokud cítíte, že něco konkrétního o mě potřebujete vědět. Facebookový profil mám zamknutý, ale spoustu toho sdílím veřejně, a tak se můžete mrknout, pokud chcete znát některé mé názory. Ovšem upozorňuji důrazně, že vše to jsou čistě mé osobní názory na události a svět a s Vládnu.cz nebo hnutím Demokracie 2.0 nemají nic přímo společného! Jedním z mých názorů podloženým mnoha a mnoha fakty je, že svět, když necháme oligarchy a politiky být, spěje velice rychle do, pro většinu z nás, velice nehezkých konců. A já tímto svým snažením s Vládnu.cz a hnutím Demokracie 2.0 se jen snažím nám všem do rukou dát opravdu demokratické nástroje, které by nám měli zajistit možnost účinně rozhodovat o vlastní budoucnosti i současnosti. To protože v co věřím opravdu hodně je, že všichni lidé jsou si rovni a každý má právo na svůj názor a jeho aplikaci formou hlasu při demokratickém rozhodování ve vlastní zemi. Tudíž mé názory jsou jen mé a naopak hnutí je tu od toho, aby reprezentovalo spravedlivě všechny. Já nejsem naše hnutí. Pouze chci zajistit, že nebude zneužito nějakými politickými vyčůránky a dosáhlo pro lidi toho, co si předevzalo.